Eizo introduceert de nieuwe office monitoren

Eizo introduceert de nieuwe standaard voor monitoren voor op kantoor Minder kabels, meer vrijheid. Je EIZO-monitor verandert in een flexibel dockingstation. De uitgebreide aansluitingsmogelijkheden van de nieuwe FlexScan-monitoren EV2495 en EV2795 van EIZO en de resulterende opties voor een “clean desk” zorgen voor een nettere, flexibelere en toekomstbestendige werkplek. 

Eén USB-C-kabel levert alles: video- en audiosignalen, een snelle gegevensoverdracht inclusief netwerksignaal, voeding voor aangesloten apparaten (70Watt) en nog veel meer. Zowel de EV2495-BK als de EV2795-BK werken als centraal dockingstation, waarop u uw laptop snel een eenvoudig kunt aansluiten. Dit is iedere keer weer handig als u vaak wisselt tussen verschillende werkplekken of tussen werken op kantoor en thuiswerken.